Гиревой спорт

Чемпіонат ЦР ФСТ "Динамо" з гирьового спорту 2009

Чемпіонат ЦР ФСТ Динамо з гирьового спорту 2009 в Кіровограді

У Кіровограді стартував чемпіонат з гирьового спорту ЦР ФСТ «Динамо»

17 червня 2009 року у місті Кіровограді стартував чемпіонат Центральної ради фізкультурно- спортивного товариства «Динамо» України з гирьового спорту за програмою комплексних змагань «Динаміада - 2009» присвячених 85-й річниці утворення ФСТ «Динамо» України.

Урочисте відкриття відбулося на Фортечних волах, привітав учасників з початком змагань заступник голови Центральної ради ФСТ «Динамо» України Володимир Псюк.

В чемпіонаті братили участь збірні команди представників силових структур з усіх областей України та Автономної Республіки Крим.

По завершенню відбулося урочисте закриття чемпіонату, а переможці і призери отримали нагороди з рук заступника голови Центральної ради ФСТ «Динамо» України Володимира Псюка. У загальнокомандному заліку з гирьового спорту третє місце посіли спортсмени з Харківської області, друге - динамівці з Полтавської області, а на найвищу сходинку п'єдесталу піднялася команда з міста Києва.

Динамовці Волинської області у складі:  Зимонін Ігор, Боровіков Олександр, Сокол Вадим, Патрай Володимир та Негодюк Тарас вибороли п'яте місце в своєї групі. Вітаємо!!!