Чемпіонат ВВ МВС України-2011, Сімферополь

Майстер спорту України

Бербеничук Валентин Юрійович

місто Київ

18.11.2011

Підсумки чемпіонату з гирьового спорту серед збірних команд територіальних командувань за програмою Спартакіади внутрішніх військ МВС України 2011 року

У місті Сімферополь АР Крим 10-11 листопада поточного року на базі спортивного комплексу Сімферопольської бригади внутрішніх військ МВС України відбувся чемпіонат з гирьового спорту серед військовослужбовців внутрішніх військ за програмою Спартакіади 2011 року.

У змаганнях взяли участь 44 найкращих військовослужбовців – спортсменів, які  представляли 6 збірних команд територіальних командувань внутрішніх військ МВС України.

Високій рівень змагань був підтверджений якісним спортивно-кваліфікаційним складом учасників, у чемпіонаті взяли участь:

- 2 Заслужених майстри спорту України,

- 5 Майстрів спорту України міжнародного рівня,

- 25 Майстрів спорту України,

-10 Кандидатів у майстри спорту України

- 2 першорозрядники.

В урочистій церемонії відкриття змагань взяли участь та привітали учасників:   заступник міністра освіти та науки, молоді та спорту в АР Крим Наталія Гончарова, перший заступник Кримської республіканської організації ФСТ «Динамо» України Сергій Бабяр , заступник начальника управління фізкультури та спорту Міністерства освіти та науки, молоді та спорту в АР Крим Андрій Гаран, начальник управління Кримського територіального командування внутрішніх військ МВС України, генерал – майор Микола Балан та офіційний представник від Головного управління внутрішніх військ МВС України, головний суддя змагань, тренер спортивної команди внутрішніх військ МВС України, підполковник Ігор Гончаренко, представник Апарату Управління ФСТ «Динамо» України, заступник головного судді змагань президент Союзу гирьового спорту України Валентин Бербеничук.

Юні спортсменки - вихованки Кримської республіканської організації ФСТ «Динамо» України всім присутнім на урочистій церемонії відкриття змагань подарували вітальну спортивно-хореографічну танцювальну композицію.

Беззаперечно найбільш титулованими серед учасників чемпіонату були: багаторазовий чемпіон і рекордсмен світу, Європи та України, Заслужений майстер спорту, прапорщик Федір Фуглєв (Кримське територіальне командування) та чемпіон світу, Європи та України, Заслужений майстер спорту, капітан Віктор Бовкуш (Південне територіальне командування).

Також взяли участь у змаганнях відомі у світі серед спортсменів - гирьовиків: Майстри спорту України міжнародного класу, прапорщик Сергій Кубрак та солдат Дмитро Назаренко (Центральне територіальне командування), солдати військової служби за контрактом, брати Дмитро та Костянтин Черненки (Північне територіальне командування) та солдат військової служби за контрактом Артур Заруденець (Південне територіальне командування).

Завзята, спортивна, цікава та напружена першість розгорнулася у всіх без виключення семи вагових категоріях в особистій першості та за загальнокомандні підсумки.

У ході впертої та безкомпромісної спортивної боротьби своє високе реноме спортсмена екстра-класу в черговий раз підтвердив Федір Фуглев, який не тільки став чемпіоном у ваговій категорії до 80 кг, але встановив ще й новий світовий та національний рекорд за сумою двоборства – 354 підйомів: 134 підйоми у поштовху та 220 у ривку!

За загальнокомандними підсумками змагань, перемогу здобули та вибороли перше місце господарі - представники збірної команди Кримського територіального командування у впертій боротьбі із дуже сильною та дружньою командою Північного територіального командування, яка фінішувала другою. Кримчани перемогли та обійшли своїх опонентів на самому фініші змагань,завдяки вдалому виступу та перемозі в останній надважкій категорії понад 90 кг двох своїх учасників, які фінішували відповідно першим та четвертим, чим й був підведений остаточний командний підсумок.

Почесне третє місце здобула збірна команда Центрального територіального командування, четвертими фінішували представники Східного, п’ятими – Південного та шостими представники Західного територіальних командувань внутрішніх військ МВС України.

За думкою усіх без винятку учасників, представників та почесних гостей змагань, завдяки високій організованості і професіоналізму суддів, електронним табло, наданим Союзом гирьового спорту України та якісно проведеними підготовчими заходами, які були забезпечені особовим складом задіяних підрозділів Кримського територіального командування внутрішніх військ МВС України, чемпіонат з гирьового спорту серед військовослужбовців внутрішніх військ був проведений на найвищому рівні та заслуговує відмінної оцінки за усіма показниками, що існують при проведенні спортивних заходів та змагань.