Протоколи надав: майстер спорту Сасік Артур Сергійович (Донецьк) |
|||
НАЦІОНАЛЬНА СПОРТИВНА ФЕДЕРАЦІЯ ГИРЬОВОГО СПОРТУ УКРАЇНИ | |||
---|---|---|---|
ПРОТОКОЛ | |||
ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ | |||
з гирьового спорту серед ЮНІОРОК | |||
06-08 липня 2012 року | регламент часу 10 хв. | ||
м. Харків, ШВСМ | вага гирь 16 кг |
Переглянути статтю та фото:
ЮНІОРКИ
№ |
Прізвище, ім'я |
Рік нар. |
Спорт, розряд звання |
Команда (місто, область) |
ФСТ |
Власна вага |
Рез. ривок |
Вик. розряд |
Тренер |
Вагова категорія до 60 кг | |||||||||
1 |
Гром Тетяна |
1990 |
МС |
м.Київ |
|
59,70 |
208 |
МС |
Полозенко Д.П., Булова О.Б., Божко С.А. |
2 |
Бортник Мар'яна |
1997 |
KMC |
Дніпропетровська |
Колос |
59,50 |
173 |
KMC |
Третяк Г.І. |
3 |
Стеблянко Надія |
1994 |
KMC |
Полтавська |
Колос |
59,9 |
144 |
KMC |
Отисько С.В. |
4 |
Полєнок Рімма |
1992 |
KMC |
Харківська |
|
58,5 |
139 |
KMC |
Боровик М.О., Забора А.В. |
5 |
Рабош Оксана |
1991 |
МС |
Рівненська |
Колос |
57,10 |
126 |
KMC |
Пінчук B.C. |
6 |
Головешко Лілія |
1992 |
KMC |
Харківська |
Освіта |
54,00 |
122 |
KMC |
Деревенець С.М., Божедай В.Д. |
7 |
Короткова Олена |
1994 |
Iр. |
Київська |
Колос |
59,40 |
118 |
Iр. |
Биков Є.Ю. |
8 |
Біла Вікторія |
1995 |
Iр. |
Миколаївська |
Колос |
58,60 |
105 |
Iр. |
Данілюк О.М. |
9 |
Рябота Юлія |
1994 |
Iр. |
Полтавська |
Колос |
57,10 |
95 |
Iр. |
Мороз О.А. |
10 |
Степаненко Олена |
1992 |
KMC |
Харківська |
МОН |
47,20 |
75 |
II p. |
Поручіков В. В. |
Вагова категорія до 70 кг | |||||||||
1 |
Головченко Валентина |
1991 |
MCMK |
Харківська |
МОН |
69,70 |
200 |
MC |
Плотніков Є.К., Альохіна Т.М. |
2 |
Молька Марина |
1993 |
MC |
Полтавська |
Колос |
69,00 |
192 |
MC |
Мороз О.А., Плотніков Є.К. |
3 |
Глущенко Катерина |
1990 |
KMC |
Дніпропетровська |
Колос |
69,70 |
130 |
KMC |
Чайка О.І., Татарчевський О.О. |
4 |
Дідух Марія |
1997 |
Iр. |
Тернопільська |
Колос |
66,30 |
114 |
Iр. |
Багрій П.ф. |
Вагова категорія понад 70 кг | |||||||||
1 |
Муринець Марина |
1992 |
MC |
Хмельницька |
Динамо |
80,80 |
249 |
MCMK |
Гурман Л.Д., Дудніков А. |
2 |
Ярмоленко Ольга |
1993 |
Iр. |
Луганська |
Україна |
71,40 |
127 |
Iр. |
Сазонов Н.В. |
3 |
Рябовол Олена |
1994 |
KMC |
Харківська |
Динамо |
77,20 |
116 |
Iр. |
Кононович В.Г. |
Смотреть в PDF | ||
Головний суддя змагань: суддя МК Плотніков Є.К., Харків |
Журі: |
1. суддя МК, Плотніков Є.К., Харків |
Заступник головного судді змагань: суддя 1К Кубрак С.І., Мелітопіль |
|
2. суддя МК, Щербіна Ю.В., Київ |
Головний секретар змагань: суддя МК Смірнов Б.П., Харків |
|
3. суддя МК, Махно В.М., Запоріжжя |
Заступник головного секретаря змагань: суддя 1К Перепьолкіна А.М., Харків |
|
|