ПРОТОКОЛ | |||
---|---|---|---|
ЗМАГАНЬ "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ГИРЬОВОГО СПОРТУ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ | |||
ПАМ'ЯТІ НАРОДНОГО ЛІКАРЯ М.А. КАСЬЯНА" | |||
21-23 жовтня 2011 року | |||
м.Кобеляки, Полтавська область |
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
Місце | Команда | Сума очок |
---|---|---|
1 |
Полтавська |
252 |
2 |
Дніпропетровська |
240 |
3 |
Кіровоградська |
216 |
3 |
Харківська |
216 |
4 |
Сумська |
129 |
5 |
Донецька |
105 |
ЮНАКИ
Місце | Призвіще, ім'я | Рік народження | Команда | Спортивне звання, розряд |
Вага спортсмена | Поштовх | Ривок | Сума | Розряд | Тренер |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Юнаки 1999-2000 р.н. (вага гирь 8 кг) Вагова категорія до 40 кг |
||||||||||
1 | Отисько Віталій | 1999 | Полтавська | б/р | 39 | 197 | 284 | 481 | - | Отисько С.В. |
2 | Білецький Назар | 2000 | Дніпропетровська | б/р | 33,8 | 142 | 270 | 412 | - | Третяк Г. |
3 | Павлючик Євгеній | 2000 | Дніпропетровська | б/р | 29,7 | 140 | 264 | 404 | - | Третяк Г. |
4 | Хоменко Владислав | 2000 | Дніпропетровська | б/р | 35,4 | 105 | 253 | 358 | - | Отисько С.В. |
5 | Момотов Євгеній | 1999 | Дніпропетровська | б/р | 36,4 | 112 | 246 | 358 | - | Третяк Г. |
6 | Штіллер Артур | 2000 | Харківська | б/р | 35,2 | 99 | 198 | 297 | - | Третяк Г. |
7 | Калінченко Владислав | 1999 | Харківська | б/р | 36,8 | 93 | 188 | 281 | - | Осипа Т. |
8 | Мельничок Валентин | 1999 | Харківська | б/р | 39,1 | 23 | 150 | 173 | - | Лаптій В.Ю. |
9 | Гладирь Василь | 2002 | Дніпропетровська | б/р | 33,8 | 47 | 111 | 158 | - | Третяк Г. |
10 | Білецький Василь | 2003 | Дніпропетровська | б/р | 32,3 | 29 | 127 | 156 | - | Третяк Г. |
11 | Штефан Андрій | 2001 | Харківська | б/р | 29,1 | 16 | 110 | 126 | - | Осипа Т. |
12 | Коковін Андрій | 2000 | Харківська | б/р | 30,8 | 35 | 91 | 126 | - | Лаптій В.Ю. |
13 | Нестеренко Олег | 2000 | Полтавська | б/р | - | - | - | - | - | Письмак А.О. |
Вагова категорія понад 40кг |
||||||||||
1 | Водяник Вітлій | 1999 | Полтавська | б/р | 57 | 204 | 253 | 457 | - | Отисько С.В. |
2 | Корецький Богдан | 1999 | Полтавська | б/р | 58,5 | 170 | 249 | 419 | - | Зуб О. |
3 | Петріщев Дмитро | 1999 | Харківська | б/р | 42,3 | 130 | 207 | 337 | - | Лаптій В.Ю. |
4 | Крецу Максим | 1999 | Полтавська | б/р | 44,5 | 55 | 210 | 265 | - | Письмак А.О. |
5 | Завгородько Микита | 2000 | Харківська | б/р | 56,4 | 80 | 170 | 250 | - | Лаптій В.Ю. |
6 | Чубук Андрій | 2002 | Дніпропетровська | б/р | 46,1 | 40 | 81 | 121 | - | Третяк Г.І. |
Юнаки 1997-1998 р.н. (вага гирь 16 кг) Вагова категорія до 50 кг |
||||||||||
1 | Кравченко Владислав | 1998 | Сумська | ІІю | 49,8 | 99 | 135 | 234 | Ію | Черкашин В.В. |
2 | Куценко Денис | 1997 | Харківська | ІІ | 48,9 | 111 | 112 | 223 | Ію | Орлов Ю.В. |
3 | Гурьєв Дмитро | 1997 | Харківська | Ію | 47,5 | 71 | 85 | 156 | Ію | Орлов Ю.В. |
4 | Котов Руслан | 1997 | Полтавська | б/р | 49,3 | 6 | 0 | - | - | Письмак А.О. |
Вагова категорія понад 50 кг |
||||||||||
1 | Гавришко Іван | 1997 | Полтавська | КМС | 61,7 | 147 | 248 | 395 | Ію | Отисько С.В. |
2 | Луарсабов Руслан | 1997 | Харківська | І | 65,7 | 140 | 200 | 340 | Ію | Смірнов Б.П., Плотніков Є.К. |
3 | Горовий Андрій | 1998 | Сумська | І | 64,6 | 119 | 203 | 322 | Ію | Черкашин В.В. |
4 | Дорошенко Євген | 1997 | Харківська | І | 77,6 | 134 | 181 | 315 | Ію | Смірнов Б.П. |
5 | Бабаня Вадим | 1998 | Харківська | б/р | 59,5 | 107 | 198 | 305 | Ію | Осипа Т. |
6 | Зубко Сергій | 1997 | Харківська | б/р | 71,2 | 150 | 155 | 305 | Ію | Орлов Ю.В. |
7 | Репп Роман | 1998 | Дніпропетровська | Ію | 63,3 | 106 | 172 | 278 | Ію | Третяк Г.І. |
8 | Ковальов Ярослав | 1997 | Полтавська | І | 59,7 | 123 | 144 | 267 | Ію | Мороз О.А. |
9 | Удод Костянтин | 1997 | Полтавська | б/р | 54,3 | 103 | 159 | 262 | Ію | Зуб О, |
10 | Шкурко Максим | 1997 | Кіровоградська | Ію | 61,3 | 90 | 121 | 211 | Ію | Намеснік І., Гольша І. |
11 | Неділько Максим | 1997 | Харківська | Ію | 61,3 | 41 | 100 | 141 | Ію | Лаптій В.Ю. |
12 | Світличний Андрій | 1998 | Харківська | б/р | 70 | 30 | 50 | 80 | Ію | Лаптій В.Ю. |
Юнаки 1993-1996 р.н. (вага гирь 24 кг) Вагова категорія до 55 кг |
||||||||||
1 | Момотов Руслан | 1996 | Дніпропетровська | І | 54,4 | 44 | 83 | 127 | Ір | Третяк Г.І. |
2 | Бігун Євгеній | 1994 | Дніпропетровська | ІІ | 54,8 | 29 | 64 | 93 | Ір | Третяк Г.І. |
Вагова категорія до 60 кг |
||||||||||
1 | Гулівець Сергій | 1993 | Дніпропетровська | КМС | 59,3 | 87 | 145 | 232 | КМС | Третяк Г.І. |
2 | Лень Сергій | 1995 | Полтавська | КМС | 59 | 84 | 131 | 215 | КМС | Отисько С.В. |
3 | Горбатко Олександр | 1994 | Полтавська | б/р | 59,9 | 99 | 101 | 200 | КМС | Ткаченко М.О. |
4 | Рзаєв Ельнур | 1994 | Харківська | КМС | 56 | 72 | 96 | 168 | КМС | Галашко О.І., Кравський А. |
5 | Редька Ігор | 1993 | Полтавська | І | 58,6 | 61 | 78 | 139 | КМС | Мандя П.Я., Ігнатьєв |
6 | Шаповалов Олексій | 1996 | Харківська | б/р | 60 | 68 | 68 | 136 | КМС | Осипа Т. |
Вагова категорія до 65 кг |
||||||||||
1 | Кобильченко Сергій | 1993 | Полтавська | КМС | 61,8 | 110 | 160 | 270 | КМС | Мороз О.А. |
2 | Бабенко Владислав | 1993 | Полтавська | КМС | 63,4 | 102 | 154 | 256 | КМС | Мороз О.А. |
3 | Старошельський Сергій | 1994 | Кіровоградська | КМС | 65 | 92 | 125 | 217 | КМС | Намеснік І., Гольша І. |
4 | Водяник Владислав | 1995 | Полтавська | КМС | 64,1 | 86 | 95 | 181 | КМС | Отисько С.В. |
5 | Шпак Олександр | 1994 | Полтавська | І | 62,5 | 69 | 97 | 166 | КМС | Отисько С.В. |
6 | Кузьмич Микола | 1994 | Полтавська | І | 63,5 | 73 | 93 | 166 | КМС | Отисько С.В. |
7 | Літвінов Ігор | 1993 | Полтавська | І | 63,3 | 74 | 76 | 150 | І | Мандя П.Я. |
8 | Стронський Владислав | 1994 | Полтавська | І | 62 | 65 | 76 | 141 | І | Мороз О.А. |
9 | Самонін Владислав | 1996 | Харківська | КМС | 64,8 | 50 | 72 | 122 | І | Плотніков Є.К., Альохіна |
10 | Шаповал Іван | 1994 | Харківська | б/р | 62 | 32 | 51 | 83 | ІІ | Осипа Т. |
11 | Калина Сергій | 1993 | Полтавська | б/р | 56,5 | 12 | 62 | 74 | ІІ | Мандя П.Я. |
Вагова категорія до 70 кг |
||||||||||
1 | Бондаренко Ярослав | 1994 | Сумська | КМС | 67,9 | 138 | 163 | 301 | КМС | Черкашин В.В. |
2 | Обруснік Олексій | 1996 | Сумська | КМС | 69,1 | 90 | 181 | 271 | КМС | Черкашин В.В., Плотніков Є.К. |
3 | Наріжний Сергій | 1993 | Полтавська | КМС | 67,9 | 113 | 116 | 229 | КМС | Отисько С.В. |
4 | Фінке Сергій | 1993 | Кіровоградська | КМС | 68,9 | 101 | 116 | 217 | КМС | Гольша І., Намеснік І. |
5 | Котелевець Віктор | 1994 | Полтавська | б/р | 69 | 90 | 116 | 206 | КМС | Мороз О.А. |
6 | Бусел Тарас | 1994 | Харківська | б/р | 66,1 | 8 | 25 | 33 | - | Галашко О.І., Кравський А. |
7 | Бережний Сергій | 1994 | Полтавська | КМС | 68,8 | 80 | 143 | 223 | КМС | Ігнатьєв А |
Вагова категорія до 75 кг |
||||||||||
1 | Бабич Єдуард | 1994 | Полтавська | КМС | 72,4 | 101 | 155 | 256 | КМС | Мороз О.А., Ігнатьєв |
2 | Ладиженський Станіслав | 1993 | Кіровоградська | КМС | 73 | 107 | 135 | 242 | КМС | Намеснік І., Гольша І. |
3 | Армашов Сергій | 1995 | Кіровоградська | КМС | 71,4 | 90 | 120 | 210 | І | Гольша І., Намеснік І. |
4 | Богомол Анатолій | 1995 | Полтавська | б/р | 74,1 | 94 | 114 | 208 | І | Отисько С.В. |
5 | Шевченко Олександр | 1995 | Харківська | І | 73,1 | 67 | 103 | 170 | І | Плотніков Є.К., Альохіна |
6 | Дорожний Сергій | 1993 | Полтавська | б/р | 73,9 | - | - | - | - | Мандя П.Я. |
Вагова категорія до 80 кг |
||||||||||
1 | Олейніков Василь | 1993 | Дніпропетровська | МС | 78,4 | 127 | 177 | 304 | КМС | Третяк Г. |
2 | Костецький Сергій | 1996 | Кіровоградська | КМС | 77,3 | 125 | 162 | 287 | КМС | Гольша І., Намеснік І. |
3 | Сушко Ярослав | 1995 | Полтавська | І | 78,5 | 127 | 106 | 233 | І | Мороз О.А, |
4 | Коваленко Андрій | 1993 | Полтавська | І | 79,9 | 82 | 115 | 197 | І | Петренко В.В, |
5 | Бандуровський Андрій | 1994 | Полтавська | І | 75,7 | 73 | 98 | 171 | І | Мороз О.А, |
Вагова категорія понад 80 кг |
||||||||||
1 | Білицький Леон | 1995 | Донецька | МС | 87,2 | 119 | 166 | 285 | КМС | Білиький В.П, |
2 | Трубіцин Віталій | 1993 | Харківська | КМС | 81,3 | 103 | 116 | 219 | І | Смірнов Б.П. |
3 | Пугаченко Владислав | 1994 | Кіровоградська | І | 80,5 | 72 | 122 | 194 | І | Намеснік І., Гольша І. |
4 | Стадніченко Станіслав | 1995 | Полтавська | І | 96 | 72 | 102 | 174 | ІІ | Мороз О.А. |
5 | Фастовець Владислав | 1993 | Полтавська | б/р | 81,4 | 45 | 90 | 135 | ІІ | Мандя П.Я. |
Скачать в rar | ||
Старший cуддя на помості Якубович В.П. (2К, м.Полтава) | ||
Старший cуддя на помості Білоус В.Г. (2К, м.Полтава) | ||
Старший cуддя на помості Галашко О.І. (1К, м.Харків) | ||
Старший cуддя на помості Гордійчук М.В. (2К, м.Полтава) | ||
Старший cуддя на помості Назаренко Д.С. (2К, м.Полтава) | ||
Старший cуддя на помості Ваніна К.М. (2К, м.Полтава) | ||
Головний cуддя Мороз О.А. (НК, м.Полтава) | Журі: | Смірнов Б.П. (МК, м. Харків) |
---|---|---|
Заступник гол.судді Письмак А.О. (1К., м.Кобеляки) | Мороз О.А. (НК, м.Полтава) | |
Головний секретар Плотніков Є.К. (МК, м.Харків) | Коркодел В.Ф. (1К, м.Київ) | |
Заступник гол. секр. Ткаченко М.О. | Суддя інформатор: | Галашко М.І. (МК, м.Харків) |