|
|||
ПРОТОКОЛИ | |||
---|---|---|---|
ВІДКРИТОГО ТУРНІРУ з гирьового спорту | |||
серед ЮНАКІВ пам'яті народного лікаря М.А.Касьяна | |||
23-25 листопада 2012 року | регламент часу 10 хв. | ||
м. Кобеляки, Полтавської області | вага гирь 8, 16, 24 кг |
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
Місце |
Команда |
Сума очок |
1 |
Полтавська ДЮСШ |
13 |
2 |
Нікопольська ДЮСШ |
17 |
3 |
Харків |
17 |
4 |
Кобеляки |
18 |
5 |
Шишацька ДЮСШ |
38 |
6 |
Миргородська |
44 |
7 |
Сумська |
45 |
8 |
Хорол |
45 |
9 |
Велика Багачка |
74 |
ЮНАКИ
Місце | Вага гирь | Прізвище, ім'я | Рік народження | Команда | Спортивне звання, розряд | Вага спортсмена | Поштовх | Ривок | Сума | Розряд | Тренер |
ЮНАКИ 2000 р.н. та молодші | |||||||||||
Вагова категорія абсолютна | |||||||||||
1 |
8 |
Білецький Назар |
2000 |
Нікопольська ДЮСШ |
б/р |
38.1 |
188 |
298 |
486 |
- |
Третяк Г.І. |
2 |
8 |
Свічкар Владислав |
2000 |
Велика Багачка |
б/р |
74.4 |
190 |
270 |
460 |
- |
Лисенко Є |
3 |
8 |
Павлючик Євген |
2000 |
Нікопольська ДЮСШ |
б/р |
31.8 |
171 |
284 |
455 |
- |
Третяк Г.І. |
4 |
8 |
Білецький Василь |
2003 |
Нікопольська ДЮСШ |
б/р |
36.7 |
108 |
209 |
317 |
- |
Третяк Г.І. |
5 |
8 |
Гладирь Василь |
2002 |
Нікопольська ДЮСШ |
б/р |
36.7 |
82 |
178 |
260 |
- |
Третяк Г.І. |
6 |
8 |
Литвин Вадим |
2001 |
Полтава-Кобеляки |
б/р |
43.0 |
24 |
71 |
95 |
- |
Письмак А.О. |
7 |
8 |
Аннамередов Евген |
2001 |
Полтава-Кобеляки |
б/р |
42.0 |
21 |
64 |
85 |
- |
Письмак А.О. |
8 |
8 |
Колодич Павло |
2002 |
Нікопольська ДЮСШ |
б/р |
34.7 |
21 |
46 |
67 |
- |
Третяк Г.І. |
9 |
8 |
Литвин Володимир |
2001 |
Полтава-Кобеляки |
б/р |
42.0 |
10 |
50 |
60 |
- |
Письмак А.О. |
10 |
8 |
Скубий Влад |
2001 |
Полтава-Кобеляки |
б/р |
40.0 |
6 |
34 |
40 |
- |
Письмак А.О. |
11 |
8 |
Телятник Максим |
2004 |
Полтава-Кобеляки |
б/р |
31.0 |
9 |
24 |
33 |
- |
Нестеренко М.В. |
п/к |
8 |
Гецінгер Ян |
1999 |
Велика Багачка |
б/р |
44.0 |
207 |
289 |
496 |
- |
Лисенко Є |
п/к |
8 |
Доменчак Віталій |
1998 |
Полтавська ДЮСШ |
б/р |
44.2 |
167 |
229 |
392 |
- |
Коломієць О.В. |
Місце | Вага гирь | Прізвище, ім'я | Рік народження | Команда | Спортивне звання, розряд | Вага спортсмена | Поштовх | Ривок | Сума | Розряд | Тренер |
ЮНАКИ 1998-1999 р.н. | |||||||||||
Вагова категорія до 50 кг | |||||||||||
1 |
16 |
Момотов Євген |
1999 |
Нікопольська ДЮСШ |
3юн |
45.0 |
36 |
74 |
110 |
1юн |
Третяк Г.І. |
Вагова категорія понад 50 кг | |||||||||||
1 |
16 |
Репп Роман |
1998 |
Нікопольська ДЮСШ |
1юн |
67.6 |
128 |
225 |
353 |
1юн |
Третяк Г.І. |
2 |
16 |
Перхун Сергій |
1998 |
Хорол |
б/р |
68.7 |
125 |
175 |
300 |
1юн |
Сидоренко |
3 |
16 |
Кібірєв Валентин |
1998 |
Харків |
1юн |
67.9 |
92 |
149 |
241 |
1юн |
Плотніков Є.К. |
4 |
16 |
Калюжний Владислав |
1999 |
Шишацька ДЮСШ |
б/р |
70.6 |
26 |
60 |
86 |
2юн |
Ігнатьєв А.М. |
Місце | Вага гирь | Прізвище, ім'я | Рік народження | Команда | Спортивне звання, розряд | Вага спортсмена | Поштовх | Ривок | Сума | Розряд | Тренер |
ЮНАКИ 1994-1997 р.н. | |||||||||||
Вагова категорія до 55 кг | |||||||||||
1 |
24 |
Кравченко Владислав |
1998 |
Сумська |
I |
55.0 |
57 |
100 |
157 |
I |
Черкашин В.В. |
Вагова категорія до 60 кг | |||||||||||
1 |
24 |
Ждан Ігор |
1994 |
Харків |
I |
58.4 |
82 |
103 |
185 |
КМС |
Плотніков Є.К. |
2 |
24 |
Момотов Руслан |
1996 |
Нікопольська ДЮСШ |
КМС |
57.8 |
80 |
93 |
173 |
КМС |
Третяк Г.І. |
3 |
24 |
Бабієв Євген |
1997 |
Полтавська ДЮСШ |
I |
58.2 |
70 |
100 |
170 |
КМС |
Мороз О.А.,Коломієць О.В. |
4 |
24 |
Ковальов Ярослав |
1997 |
Полтавська ДЮСШ |
I |
59.8 |
85 |
83 |
168 |
КМС |
Мороз О.А.. |
5 |
24 |
Сайко Олександр |
1995 |
Шишацька ДЮСШ |
I |
60.0 |
50 |
86 |
136 |
КМС |
Ігнатьєв А.М. |
6 |
24 |
Головко Олександр |
1994 |
Миргород |
б/р |
57.2 |
19 |
62 |
81 |
II |
Отисько С.В.,Гулій Я.В. |
7 |
24 |
Коваль Владислав |
1995 |
Кобеляки |
60.1 |
6 |
35 |
41 |
III |
Письмак А.О. |
|
п/к |
24 |
Гринько Олександр |
1992 |
Хорол |
I |
58.8 |
25 |
81 |
106 |
I |
Сидоренко |
Вагова категорія до 65 кг | |||||||||||
1 |
24 |
Голуб Роман |
1995 |
Сумська |
І |
63.3 |
58 |
107 |
165 |
КМС |
Черкашин В.В. |
2 |
24 |
Удод Костянтин |
1997 |
Шишацька ДЮСШ |
КМС |
60.3 |
70 |
91 |
161 |
І |
Зуб О.М. |
3 |
24 |
Моргун Віталій |
1995 |
Полтавська ДЮСШ |
б/р |
62.8 |
51 |
95 |
146 |
І |
Мороз О.А.Ткаченко М.О. |
4 |
24 |
Олійник Антон |
1996 |
Шишацька ДЮСШ |
ІІ |
61.8 |
39 |
67 |
106 |
І |
Зуб О.М. |
п/к |
24 |
Братусь Олександр |
1992 |
Полтавська ДЮСШ |
І |
62.0 |
50 |
143 |
193 |
КМС |
Мороз О.А.,Лисенко Є.О. |
Вагова категорія до 70 кг | |||||||||||
1 |
24 |
Водяник Влад |
1995 |
Миргород |
КМС |
68.7 |
108 |
146 |
254 |
КМС |
Отисько С.В.,Гулій Я.Ю. |
2 |
24 |
Дорошенко Євген |
1997 |
Харків |
І |
69.8 |
110 |
139 |
249 |
КМС |
Плотніков Є.К. |
3 |
24 |
Гринько Роман |
1994 |
Хорол |
І |
68.2 |
70 |
119 |
189 |
І |
Сидоренко |
4 |
24 |
Стронський Владислав |
1994 |
Полтавська ДЮСШ |
б/р |
68.2 |
92 |
93 |
185 |
І |
Мороз О.А. |
5 |
24 |
Колесник Владислав |
1996 |
Харків |
ІІ |
69.5 |
55 |
98 |
153 |
І |
Плотніков Є.К. |
6 |
24 |
Самарський Евген |
1995 |
Кобеляки |
б/р |
69.5 |
4 |
44 |
48 |
ІІІ |
Письмак А.О. |
п/к |
24 |
Жуган Максим |
1992 |
Хорол |
І |
69.6 |
60 |
95 |
155 |
І |
Сидоренко |
п/к |
16 |
Чумак Влад |
1995 |
Кобеляки |
б/р |
70,0 |
30 |
105 |
135 |
1юн |
Нестеренко М.В. |
п/к |
16 |
Халява Олег |
1995 |
Кобеляки |
б/р |
69,0 |
19 |
86 |
105 |
1юн |
Нестеренко М.В. |
Вагова категорія до 75 кг | |||||||||||
1 |
24 |
Обрусник Олексій |
1996 |
Сумська |
КМС |
71.9 |
127 |
237 |
364 |
КМС |
Черкашин В.В. |
2 |
24 |
Горовий Андрій |
1998 |
Сумська |
КМС |
73.6 |
120 |
160 |
280 |
КМС |
Черкашин В.В. |
3 |
24 |
Стопцов Віталій |
1996 |
Полтавська ДЮСШ |
б/р |
74.9 |
87 |
184 |
271 |
КМС |
Ткаченко М.О. |
4 |
24 |
Луарсабов Руслан |
1997 |
Харків |
ІІ |
73.5 |
95 |
101 |
196 |
І |
Плотніков Є.К. |
5 |
24 |
Захарвін Всеволод |
1995 |
Миргород |
ІІ |
74.8 |
70 |
89 |
159 |
І |
Отисько С.В.,Гулій Я.Ю. |
Вагова категорія до 80 кг | |||||||||||
1 |
24 |
Бережний Сергій |
1994 |
Шишаки |
КМС |
77,0 |
115 |
143 |
258 |
КМС |
Ігнатєв А.М. |
2 |
24 |
Бобрицький Валентин |
1997 |
Полтавська ДЮСШ |
ІІ |
79.4 |
105 |
101 |
206 |
І |
Мороз О.А.,ТкаченкоМ.О. |
Вагова категорія до 90 кг | |||||||||||
1 |
24 |
Бутяга Павло |
1995 |
Хорол |
1 |
81.6 |
120 |
109 |
229 |
І |
Сидоренко |
2 |
24 |
Седих Олексій |
1995 |
Харків |
1 |
86.7 |
56 |
170 |
226 |
І |
Плотніков Є.К. |
3 |
24 |
Дорошенко Сергій |
1995 |
Полтавська ДЮСШ |
б/р |
83.5 |
45 |
120 |
165 |
ІІ |
Мороз О.А. |
4 |
24 |
Свєтлічний Андрій |
1998 |
Харків |
3 |
80.9 |
26 |
40 |
66 |
ІІІ |
Плотніков Є.К. |
п/к |
24 |
Коваленко Андрій |
1993 |
Кобеляки |
1 |
82,0 |
80 |
140 |
220 |
І |
Петренко, Кононович |
п/к |
24 |
Кундій Олег |
1993 |
Хорол |
1 |
82.9 |
88 |
83 |
171 |
ІІ |
Сидоренко |
п/к |
24 |
Лавренко Олександр |
1992 |
Полтавська ДЮСШ |
б/р |
79.9 |
25 |
92 |
117 |
ІІ |
Мороз О.А. |
п/к |
16 |
Телятник Ростислав |
1996 |
Кобеляки |
б/р |
82.2 |
33 |
99 |
132 |
1юн |
Нестеренко М.В. |
Вагова категорія +90 кг | |||||||||||
1 |
24 |
Жовницький Роман |
1994 |
Полтавська ДЮСШ |
2 |
104.2 |
101 |
120 |
221 |
І |
Мороз О.А. |
2 |
24 |
Гармаш Ярослав |
1995 |
Хорол |
2 |
99.1 |
65 |
104 |
169 |
ІІ |
Сидоренко |
3 |
24 |
Таратута Роман |
1994 |
Полтавська ДЮСШ |
б/р |
111.1 |
35 |
131 |
166 |
ІІ |
Мороз О.А. |
п/к |
24 |
Гунц Євгеній |
1993 |
Хорол |
1 |
91.5 |
30 |
86 |
116 |
ІІІ |
Сидоренко |
Смотреть/скачать в PDF | |||
|
|||
Судді на помостах: |
1. Горбатко О. (2К, м.Полтава) |
||
|
2. Білоус В.Г. (2К, м.Полтава) |
||
|
3. Коломієць О.В. (1К, м.Полтава) |
||
|
4. Гордійчук М.В. (2К, м.Полтава) |
||
|
5. Нестеренко М.В. (2К, м.Кобеляки) |
||
|
6. Ткаченко М.О. (2К, м.Полтава) |
||
Головний суддя змагань: Мороз О.А. (НК, м. Полтава) |
|||
Заступник головного судді змагань: Плотніков Є.К.(МК, м.Харків) | |||
Головний секретар змагань: Письмак А.О. (1К. м.Кобеляки) |
|||
Заступник головного секретаря змагань: Петренко Н.О. (Кобеляки) |