Протоколи надав: Президент СГСУ МС Бербеничук В.Ю. (м.Київ) |
|||
НАЦІОНАЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ УКРАЇНИ | |||
---|---|---|---|
ПРОТОКОЛИ | |||
КУБКА УКРАЇНИ | |||
ривок | |||
ЖІНКИ | |||
01-04.11.2013 року | регламент часу 10 хв. | ||
с.Поляниця, Івано-Франківська область | вага гирь 24 кг |
Переглянути статтю та фото:
ЖІНКИ
Місце |
Прізвище та ім’я |
Рік народж. |
Спорт. розряд, звання |
Команда |
ФСТ |
Власна вага |
Ривок |
Ком. бали |
Тренери |
Вагова категорія до 58 кг | |||||||||
1 |
Головешко Ліля |
1992 |
КМС |
Харківська |
МОН |
53.6 |
71 |
50 |
Деревянець С.М., Божидай В.Д. |
2 |
Кузько Людмила |
1995 |
І |
м.Київ |
Динамо Колос |
51.8 |
33 |
40 |
Черненко С.К. |
3 |
Кузема Аліна |
1994 |
КМС |
Полтавська |
Колос |
57.1 |
21 |
35 |
Мороз О.А. |
Вагова категорія до 63 кг |
1 |
Гненна Дарина |
1989 |
КМС |
Харківська |
МОН |
61.1 |
54 |
50 |
Плотников Є.К. |
2 |
Шувалова Оксана |
1994 |
КМС |
АР Крим, Львівська |
|
58.4 |
47 |
40 |
Фуглев Ф.М. |
3 |
Кольман Валентина |
1994 |
КМС |
Харківська |
|
60.1 |
43 |
35 |
Галашко М.І., Ведмідь О.А. |
4 |
Стеблянко Надія |
1993 |
КМС |
Харківська |
|
61.9 |
30 |
30 |
Отисько С.В.,Галашко О.І., Красовський О.О. |
5 |
Рябота Юлія |
1994 |
І |
Полтавська |
Колос |
58.5 |
26 |
25 |
Мороз О.А. |
6 |
Пальчук Ірина |
1993 |
І |
Львівська |
Динамо |
59.7 |
8 |
20 |
Домінюк М.М. |
7 |
Остапчук Ольга |
1993 |
ІІ |
Житомирська |
Колос |
59.7 |
3 |
|
Пронтенко В.В., Пронтенко К.В. |
Вагова категорія до 68 кг |
1 |
Молька Марина |
1993 |
МС |
Полтавська-Харківська |
Колос |
65.7 |
68 |
50 |
Мороз О.А., Ажиппо О.Ю. |
2 |
Цвіль Ірина |
1992 |
КМС |
Харківська |
|
67.7 |
62 |
40 |
Поручиков В.В., Галашко О.І. |
3 |
Кучерява Ірина |
1992 |
І |
Львівська |
Динамо |
63.2 |
24 |
35 |
Домінюк М.М. |
Вагова категорія до 68+ кг |
1 |
Степанюк Вікторія |
1988 |
МС |
Житомирська |
Колос |
94.5 |
127 |
|
Дідовець О.М. |
2 |
Колобродова Марина |
1989 |
МС |
Харківська |
|
72.6 |
80 |
|
Шолох Ю.О., Канунова Л.В., Ажиппо О.Ю. |
3 |
Масловець Ольга |
1982 |
МС |
Харківська |
|
72.9 |
65 |
|
Галашко О.І. |
4 |
Макагонова Марина |
1992 |
КМС |
Харківська |
МОН |
72.6 |
58 |
|
Плотніков Є.К., Кошарная М.В. |
5 |
Буйнова Юлія |
1995 |
КМС |
Кіровоградська |
Динамо |
75 |
50 |
|
Шевченко С.Л. |
Головний суддя змагань: суддя НК Бербеничук В.Ю. (Київ) |
Головний секретар змагань: суддя 1К Сасік А.С. (Донецьк) |
Старший суддя на помості: суддя НК Мороз О.А. (Полтава) |