Протоколи з сайту ФГСУ |
|||
ФЕДЕРАЦІЯ ГИРЬОВОГО СПОРТУ УКРАЇНИ | |||
---|---|---|---|
ПРОТОКОЛИ | |||
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ З ГИРЬОВОГО СПОРТУ | |||
СЕРЕД СТУДЕНТІВ ВНЗ | |||
чоловіки - довгий цикл, жінки - ривок | |||
28.02 - 02.03.2014 року | регламент часу 10 хв. | ||
с.Чкалове, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл. | вага гирь 24,16 кг |
СТУДЕНТИ (довгий цикл)
Місце |
Прізвище. ім'я |
Рік народж |
Розряд |
Команда |
Вага |
Поштовх |
Тренер |
Вагова категорія 60 кг | |||||||
1 |
Ловас Сергій |
1993 |
KMC |
АМСУКСК "Данко" |
59.60 |
64 |
Чорний В.Б. |
2 |
Кокора Ігор |
1994 |
І |
НУВГП |
58.60 |
32 |
Макаренко І.Г., Комаревич Є.І. |
3 |
Іманов Расім |
1992 |
І |
АМСУКСК "Данко" |
59.10 |
30 |
Чорний В.Б. |
4 |
Мураш Віталій |
1989 |
II |
НМУ ім. Богомольця |
59.30 |
26 |
Щербина Ю.В. |
5 |
Іманов Раміль |
1992 |
І |
АМСУКСК "Данко" |
59.00 |
25 |
Чорний В.Б. |
Вагова категорія 65 кг | |||||||
1 |
Гулівець Сергій |
1993 |
МС |
АМСУКСК "Данко" |
64.20 |
85 |
Третяк Г.І., Чорний В.Б. |
2 |
Кордоба Михайло |
1991 |
KMC |
АМСУКСК "Данко" |
64.50 |
65 |
Чорний В.Б. |
3 |
Новак Олександр |
1994 |
KMC |
ХНАДУ |
64.70 |
63 |
Плотніков Є.К., Пінчук B.C. |
4 |
Ведмідь Ігор |
1996 |
І |
АМСУКСК "Данко" |
64.20 |
56 |
Чорний В.Б. |
5 |
Шалабай Сергій |
1994 |
II |
НМУ ім. Богомольця |
64.00 |
13 |
Черепаха B.C. |
Вагова категорія 70 кг | |||||||
1 |
Хмільовий Валентин |
1994 |
МС |
УДПУ ім. П. Тичини |
69.90 |
81 |
Доценко В.Л., Ільченко С.С. |
2 |
Сердюк Іван |
1995 |
KMC |
АМСУКСК "Данко" |
69.50 |
70 |
Чорний В.Б., МомотюкЛ.П. |
3 |
Івахненко Віктор |
1996 |
І |
НТУУ "КПІ" |
68.70 |
55 |
Крилов А.П. |
4 |
Дмітрієв Костянтин |
1990 |
II |
ДХТУ |
68.40 |
40 |
Татарчевський О.О. |
5 |
Єфименко Роман |
1992 |
І |
НМУ ім. Богомольця |
69.60 |
28 |
Щербина Ю.В. |
6 |
Козир Владислав |
1994 |
II |
ДАЕУ |
70.00 |
23 |
Татарчевський О.О. |
Вагова категорія 75 кг | |||||||
1 |
Кіреєв Євген |
1993 |
KMC |
СНУ ім. Даля |
72.10 |
81 |
Міхальчук P.В., Жиряков В.О. |
2 |
Ризак Володимир |
1995 |
KMC |
ХНУ |
74.20 |
80 |
Ребрина А.А., Ус В.В. |
3 |
Ведмідь Богдан |
1992 |
KMC |
АМСУ КСК "Данко" |
74.40 |
76 |
Чорний В.Б. |
4 |
Абрамчук Іван |
1992 |
І |
НУВГП |
73.70 |
66 |
Комаревич Є.І. |
5 |
Недовєсов Костянтин |
1994 |
І |
АМСУ КСК "Данко" |
72.60 |
65 |
Чорний В.Б. |
6 |
Полігенько Сергій |
1993 |
І |
КДАУ |
74.50 |
51 |
Лаго А.П. |
7 |
Егембердієв Зерінбай |
1995 |
II |
НМУ ім. Богомольця |
74.30 |
43 |
Щербина Ю.В. |
7 |
Хоруженко Денис |
1994 |
II |
НМУ ім. Богомольця |
74.40 |
26 |
Щербина Ю.В. |
Вагова категорія 80 кг | |||||||
1 |
Сомченко Андрій |
1993 |
І |
АМСУ КСК "Данко" |
79.50 |
79 |
Чорний В.Б. |
2 |
Ігнатенко Олександр |
1992 |
KMC |
НМУ ім. Богомольця |
79.40 |
70 |
Щербина Ю.В. |
3 |
Білаш Віталій |
1993 |
KMC |
ХНАДУ |
79.80 |
66 |
Плотніков Є.К. |
Вагова категорія 90 кг | |||||||
1 |
Ткачук Микола |
1992 |
МС |
НМУ ім. Богомольця |
86.30 |
109 |
Щербина Ю.В., Івасюк П.Т., Камінський М.П. |
2 |
Оксенюк Юрій |
1992 |
KMC |
АМСУ КСК "Данко" |
84.20 |
94 |
Чорний В.Б. |
3 |
Білашов Роман |
1993 |
МС |
ХНАДУ |
85.80 |
84 |
Сурке В.Я., Плотніков Є.К. |
4 |
Квіквініа Полміра |
1989 |
МС |
ХНУ |
88.50 |
84 |
Ребрина А.А., Михайлінчик В. |
5 |
Башлаєв Андрій |
1994 |
KMC |
УНУС |
82.70 |
82 |
Доценко В.Л., Бурба В.І. |
6 |
Калюжний Павло |
1989 |
І |
СНУ ім. Даля |
86.20 |
76 |
Михальчук Р.В. |
7 |
Іванченко Ярослав |
1995 |
KMC |
ЧНІ ім. Б. Хмельницького |
86.90 |
72 |
Петренко Ю.О. |
8 |
Дуднік Сргій |
1995 |
І |
ДАЕУ |
89.50 |
71 |
Татарчевський О.О. |
9 |
Вінтіш Роман |
1994 |
І |
АМСУ КСК "Данко" |
85.90 |
45 |
Чорний В.Б. |
10 |
Грицак Андрій |
1992 |
KMC |
ЛНАУ |
87.20 |
41 |
Момотюк Л.П., Хома М.М. |
Вагова категорія 90+ кг | |||||||
1 |
Меметов Енвер |
1989 |
МС |
КГПУ |
98.90 |
113 |
Меметов Е.К. |
2 |
Марчак Вадим |
1995 |
МС |
УНУС |
103.50 |
93 |
Доценко В.Л., Бурба В.І. |
3 |
Прохорчук Олексій |
1993 |
МС |
ЖНАУ |
93.80 |
92 |
Ткаченко П.П. |
4 |
Денисенко Ігор |
1992 |
МС |
НАУ "ХАІ" |
98.30 |
90 |
Марфула М.М. |
5 |
Тупальський Сергій |
1993 |
І |
НУВГП |
94.80 |
75 |
Комаревич Є.І., Пронтенко В.В. |
6 |
Прівалов Максим |
1992 |
II |
НМУ ім. Богомольця |
91.50 |
57 |
Щербина Ю.В. |
7 |
Бгусевич Назар |
І |
І |
АМСУ КСК "Данко" |
96.30 |
50 |
Чорний В.Б. |
8 |
Овсієнко Максим |
1995 |
III |
ДАЕУ |
98.60 |
47 |
Татарчевський О.О. |
СТУДЕНТКИ (ривок)
Місце |
Прізвище. ім'я |
Рік народж. |
Розряд |
Команда |
Вага |
Ривок |
Тренер |
Вагова категорія 60 кг | |||||||
1 |
Короткова Олена |
1994 |
KMC |
НУХТ |
58.10 |
190 |
Биков Є.Ю. |
2 |
Казачок Ірина |
1995 |
І |
АМСУ КСК "Данко" |
52.50 |
124 |
Чорний В.Б. |
3 |
Линник Юлія |
1994 |
II |
НМУ ім. Богомольця |
57.90 |
90 |
Щербина Ю.В. |
Вагова категорія 70 кг | |||||||
1 |
Макагонова Марина |
1992 |
KMC |
ХНМУ |
69.90 |
224 |
Плотніков Є.К., Кошарная М.В. |
2 |
Шваць Марина |
1993 |
І |
ДНГУ |
67.10 |
154 |
Мартинюк В.А., Татарчевський О.О. |
3 |
Полюхович Аліна |
1994 |
II |
НМУ ім. Богомольця |
67.70 |
62 |
Щербина Ю.В. |
Вагова категорія 70+ кг | |||||||
1 |
Максимчук Юлія |
1993 |
І |
НУВГП |
78.30 |
140 |
Комаревич С.І. |
2 |
Піщана Тетяна |
1996 |
III |
ДАЕУ |
86.40 |
89 |
Татарчевський О.О. |
3 |
Дяченко Галина |
1992 |
II |
НМУ ім. Богомольця |
99.50 |
73 |
Щербина Ю.В. |
Журі: |
суддя НК Третяк Г.І. (м.Нікополь) |
суддя МК Щербина Ю.В. (м.Київ) |
суддя МК Биков Є.Ю. (м.Київ) |
суддя ІК Вайло М.А. (м.Дніпропетровськ) |
суддя ІК Татарчевський О.О. (м.Дніпропетровськ) |
суддя НК Кожушко О.В. (м.Київ) |
суддя ІК Комаревич Є.І. (м.Рівне) |
суддя ІК Мосіяш В.В. (м.Токмак) |
суддя ІК Чорний В.Б. (м.Дніпропетровськ) |
|
|
Головний суддя: суддя НК Третяк Г.І. (м.Нікополь) |
Головний секретар: суддя МК Плотніков Є.К. (м.Харків) |
Заступник головного секретаря: суддя ІК Перепьолкіна A.M. (м.Харків) |